Parapety wewnetrzne

Raesent euismod mauris vel nunc. Nulla facilisi. Proin elit.

 • Parapety HDF (Fornirowane i cpl)

  PARAPETY HDF - Płyta HDF jest to płyta z włókien drzewnych, charakteryzuje się dużą twardością i podwyższ oną gęstością. Płyty HDF są materiałem nośnym do powlekania laminatami HPL i CPL, papierami żywiczymi i okleinami naturalnymi.

 • Parapety HDF wodoodporne

  PARAPETY WEWNĘTRZNE – OKLEJANE FOLIAMI PCV FIRMY RENOLIT, okleina o grubości 0,4 mm – wszystkie kolory odporne na działanie światła słonecznego. Wysokiej jakości folia odporna jest na plamy i zadrapania (dodatkowe powłoki zabezpieczające – filtry UV, powłoka antiscratch). Do produkcji parapetów używane są wyłącznie kleje producentów niemieckich – HENKEL, JOVAT – o wytrzymałości termicznej do 90 stopni C.
  Parapety wewnętrzne o grubości 19 mm, 25 mm, 30 mm wykonywane są na bazie płyty „FINSA Fibraplast Waterproof. Jest to płyta drewnopochodna przeznaczona specjalnie do wykorzystania w warunkach podwyższonego ryzyka na działanie wody.  Jakość wykonanych parapetów potwierdzona jest nalepką umieszczoną na spodzie parapetu, zawierająca numer kontrolera. Parapety wykonywane są w czterech wariantach frezowania widocznej krawędzi: R= 3 mm, R = 6 mm, R= 12 mm, i tzw. „mydełko”

  MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ PARAPETU 2400 MM, DŁUŻSZE ŁĄCZONE ZA POMOCĄ ŁĄCZNIKA MIMOŚRODOWEGO UMIESZCZONEGO W SPODZIE PARAPETU.

 • Parapety PCV

  Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej - począwszy od popularnej bieli poprzez złoty dąb, marmur, buk, orzech, czy mahoń, aż po najnowszy w ofercie kolor botticino light. 
  Okleiny drewnopodobne parapetów PWP są idealnie dopasowane do najpopularniejszej na rynku kolorystyki stolarki otworowej. Parapety charakteryzują się szybkością montażu i estetyką, a dzięki swojej strukturze są łatwe w utrzymaniu czystości.

 • Parapety Postforming

  Parapety wewnętrzne postforming

  płyta wiórowa z której są wykonane pokryta jest laminatem hpl, odpornym na uszkodzenia i zarysowania. Spód parapetu zabezpieczony jest papierem przeciwprężnym, zapobiegającym zawilgoceniu oraz zniekształceniu. Standardowy profil naszych parapetów to UR14, grubość 28 mm.

  Do parapetów postforming stosujemy bardzo estetyczne zakończenia plastikowe, badź też na życzenie klienta oklejamy boki laminatem hpl.

 • Parapety mdf, cpl

  Płyta MDF-Medium Density Fibreboard-jest to średnio gęsta płyta z włókien drzewnych.Materiał ten doskonale nadaje się do wykonania wysokiej jakości parapetów MDF lakierowanych, okleinowanych (sztuczna okleina) jak też fornirowanych (naturalna okleina dębowa)

 • Parapety z Konglomeratu marmurowego

  KONGLOMERAT - konglomerat to materiał który posiada właściwości kamienia naturalnego, występuje w całej gamie kolorów i odcieni. Parapety można dopasować do rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza. Doskonale harmonizują ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą domu.